kontakt@sklep-logos.pl tel. 33 867 40 65

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Kontakt telefoniczny
(pon - pt w godz 8.00 - 16.00)
Obsługa Klienta
(33) 867 40 65
 

Dział handlowy

Aleksander Koszarek
tel. (+48) 664-443-330
Aleksander.Koszarek@e-logos.pl
Konrad Fengler
tel. (+48) 697-340-600
Konrad.Fengler@e-logos.pl
Karolina Ganczarska
tel. (+48) 530-758-731
Karolina.Ganczarska@e-logos.pl
Jolanta Urbańska
tel. (+48) 604-672-892
Jolanta.Urbanska@e-logos.pl

Właściciel firmy

Bartosz Urbański
tel. (+48) 695 771 364
biuro@e-logos.pl
Bartosz.Urbanski@e-logos.pl

Formularz kontaktowy

 

Dane firmy

Uwaga - obsługujemy klientów firmowych na terenie całej Polski oraz UE - działamy wysyłkowo.

Dane adresowe
Logos Dystrybucja
ul. Wodna 26
34-300 Żywiec
NIP 553-107-24-43
Adres naszego biura
Logos Dystrybucja
ul. Powstańców Śląskich 2/3
34-300 Żywiec
Nr konta do wpłat
Bank Pekao S.A
21 1240 4881 1111 0010 1929 3863

Dla przelewów międzynarodowych
SWIFT: PKOP PL PW
IBAN: PL przed numerem konta

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl